music

14 Ekim 2013 Pazartesi

2.mim Biricit cons :)


Sonra sevgili biricit'cimin linkini veriyorum; canım benim teşekkür ediyorum ;

http://biricitinyeri.blogspot.com

*Evde yalnız kalıdığınızda ne yaparsınız?

-işlerimi bitirdikten sonra, hemen mutfağa koşup Türk kahvemi hazırlar,bi sigara yakarım pc'yi açıp bakmam ve okumam gereken yerlere bakarım, uzun takılmadığım için kitabımı okurum, reiki ve meditasyon yaparım ki bu ruhuma çok iyi geliyor en azından iyi bir dinleyici olabilme yolunda benim en büyük yardımcılarımdır, son olarak kara kalem çizimime dalıyorum ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum..

*hakkımda 20 gerçek*- :) kararlı ve güçlü bir yapıdayım..
- çevreme göre hem çok zor biriyim hemde çok içten..
-dinlemeyi seviyorum, duruma göre anlayışlıyım.
-mütevaziyim..kapıdan dışarı çıktığımda bazen tanımasamda bana baktıkları zaman hafif bir tebessüm edip -günaydın diyebilirim, sokakta rast geldiğim ve o an içimden gelirse oturup yanında bir dilenciyle sohbet edebilirim.
-doğal bir yapım var, yapmacık yada kasıntılığın çok uzağındayım..
-harbi'yimdir, kolay söz vermem verdiğim sözü de tutarım.yemin etmekten de uzak duruyorum mümkün mertebe..
-sinsi insanları sevmiyorum, o yüzden derisi dışına derler, o dediklerindenim..
-gözlerim, sözlerimden önce konuşur :) eğer hoşlanmamışsam bir durumdan yada bir insandan, bunu hiç konuşmadan da o insana bakarak ifade edebilirim.
-sıcakkanlıyım,ilk görüşme ve tanışmalarda gülümsememi eksik etmem sadece iç sesim -buna dikkat et, bu kişi senin çevrenden biri olmaz yada evet bu insan hayatımın bir yerinde bir parça-m olmalı diye ayrım yaparım.
-hayatıma kolay kolay kimseyi sokamam, bunu ilişki anlamında söylemiyorum, arkadaş seçimlerimde ve dostlarım konusunda çok seçici ve dikkatliyim.
-hayatımda gri' lere yer vermiyorum. ya siyah yada beyaz oldukça net konuşurum karşımdakinden de net cevaplar isterim.bu yüzden çoğunlukla yalan mı söylüyorlar yoksa doğru mu konuşuyorlar anlarım.
-evim ve kendi kişisel temizliğim konusunda çok titizim, daha önce de söylemiştim wc konusu en çok dikkat ettiğim bir durum.. gerek iş yeri, gerekse dışarı da yada misafirlikte çok zorlanmadığım sürece girmem.
-köpekleri çok seviyorum, cinsi farketmiyor yaklaşırım, yaklaşamasam bile mutlaka onların koku hisleri oldukları için güdüsel olarak gözlerine, resmen ruhumla bakarım, bir süre sonra o köpek yargı cümlesi olacak ama mutlaka yanıma yavaşca gelip sevmemi bekler :)
-değişik ilgi alanlarım var; meditasyon ve reiki bana göre normal bi durum, astral seyehat paranormal ve psijik olay ve durumları okur ve araştırırım, tv izleme alışkanlığım yok, yunus balığı ve balinaların hayatı nedenini bilmiyorum ilgi alanlarımdan birisi, belgesel kıstasım bu iki hayvana dayalı :)
-osmanlı, japonya ve japon kültürü benim için çok değerli ve önemlidir nedenini yine  bilmiyorum, fakat çocukluğumdan beri bu insanların kültürleri ve karakteristik özelliklerine doğru bir çekim gücü var.
-mistik bir gücüm olduğunu söylerler, ne olduğunu söylemek istemiyorum.
-evde terliksiz ve çorapsız asla dolaşmam ve herkesin yaptığı yemeği yemem.
-inançlar konusunda çok hassasım, kimin neye inandığı şahsımı hiç ilgilendirmez, kişilerin inançlarına saygılıyım ama kendi inancıma ve islamiyetim söz konusu olduğunda farklı inançta olan insanlarında benim inancıma saygı göstermelerini beklerim, ibadetin gizli yapılması düşüncesindeyim, reklam yapan insanlardan hoşlanmıyorum.
-nazarımda insanın kapalı olması yada açık olması önemli değil, önemli olan kişinin ne giydiği ne taktığı değil; o kişinin özü'nü tanıyabilmem en dikkat ettiğim durumdur.
-mümkün mertebe kendimi insan olarak her anlamda yetiştirmeye çalışıyorum, bu yüzden okumanın yaşı olmadığı inancındayım.
-nadir bir durum tepem attığında veya sinirlendiğimde 2. bir ben çıkabiliyor içimden :) o zaman tanıyanlar hızla uzaklaşır veya sessiz kalırlar, olaki; konuşmalar devam etti, çok fenaaa :)

ee bu kadar yeter herşeyi ifşa ettik yahu yaa :)
biricitcim teşekkür ederim canım...

ben de;  :) aşk-ı züleyha'mı, sevgili gülşah'cığımı, hobistanya'mı,değirmenden mektup var (recep beyi),  mormenekşeler'imi,  susmak güzel'imi, yaren'imi ve havadan sudan (rabia hanımı) mimliyorum hadi bakalım biraz da siz zorlanın ;) yarın bayramlaşırız..