music

29 Eylül 2015 Salı

sinema ve alışveriş
Aylar oldu sinemaya gitmedim

Dün Küçük Prens'e girelim dedik arkadaşımla

Kitabını okumayanlar için filmi anlamak pek mümkün değilmiş onu algıladım..

Bu yüzden önce kitabı okuyun sonra filme gidin isterim fakat bu film çocuklar için değil aslında bunu biz yetişkinler ne zaman idrak edecek anlamıyorum..


Avm'leride gezmeyeli hayli olmuştu hadi çıkışta birde sağa sola bakalım ne var ne yokmuş derken Rossmann'a denk geldim girdim içeri..

Tarçın özlü kasede mum aldım odamda olmazsa olmazlarımdan biridir.

Fotoğrafda gördüğünüz Aynı sefa özü kremi el vücut ve yüz için olanı, fakat yıllardır çantamda telefon gibi taşıdığım şeylerden biride Aynı Sefa Kremidir ve çevremede özellikle kullanmalarını tavsiye ederim ki; bir dolu özellikleri vardır mesela; tatile gidiyosunuz güneş kremi ve yağlarına tonlarca para veriyorsunuz yinede kıpkırmızı olup cayır cayır yanıyorsunuz işte bu durumda bana gelen bir çok müşterime aynı sefayı önermeyle kalmayıp yanan tahriş olan bölgelerine kremi sürerim zaten çok geçmeden o yanma hissi kaybolup yerini rahatlamaya bırakır dövme yaptırdınız 1 hafta canınız yandı, böcek yada arı soktu ağrısı ve acısını dindiremiyorsunuz, çatlaklar oluştu kilo alıp vermekten veya doğumdan kaynaklanan, kırışıklıklar oluştu göz çevrenizde veya ellerinizde bu durumlarda tek tavsiyem AYNI SEFA KREMİ'nin ta kendisi olur o bu işlerin efendisidir resmen kullanırsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız ;)


3.aldığım üründe jojoba vücut yağı;

ben bunu masaj yağlarımla karıştırıyorum masaj yağlarının dereceleri ciddi anlamda önemli olduğu için zaman zaman biraz katı yağların içine vücut yağı karıştırınca istediğiniz kıvama getirebilirsiniz.

Jojoba yağı cilt üzerindeki akneleri gidermekte yardımcı olur. Aynı zamanda, yaşlanma belirtisi olan kırışıklıklar üzerinde de etkilidir. Yine Jojoba yağı nemlendirici özelliğe sahip olduğu için cildi nemlendirmekle kalmaz, yağlı ciltteki yağ durumunu da dengeler. Sivilceli, yorgun ve yıpranmış ciltlerdeki etkisi de oldukça fazladır. Cilt üzerindeki yanma ve dökülmeyi de hafifletir, cilde esneklik kazandırır. Özellikle karın ve bacak bölgelerindeki çatlakları da önler.

Yüz masajında ise; normal nemlendirici özelliğe sahip kremle jojobayı karıştırıp kullandığımda cildin rahatladığını, esnekleştiğini ve aydınlandığını hissedersiniz. ve ayrıca boyun, saçlı deri ve yüz masajı, evin çatı vazifesini gören tamamlayıcı masaj türüdür ki; baş masajını tatmin edemezseniz yaptığınız tüm vücut masajını kaldırıp çöpe atabilirsiniz..

Ayak Pudrasına gelince; Refleksoloji uygulamasında ben çok yağ veya krem kullanmıyorum bir miktar ayak pudrası ve çok az aromaterapi yağı ile başlıyorumki hem ellerim kaymadan kolaylıkla hareket edebiliyorum hem ayak kokusunu önleyip ayak ve parmak aralarını rahatlattığı için sıklıkla kullanıyorum. Bu konu benim için oldukça önemli olduğundan konuyu daha sonra ayrıntılı anlatmak isterim.

Aslında öyle çok şey varki anlatacağım ama hepsini bir yazıda toplamam hem yorucu hemde kafa karıştırıcı olacağı için bi sonraki yazıma saklayım istiyorum.


Bu yüzden ben sadece size yağmurlu bir günde rahmet kapılarının tam açık olduğu anlarda yüreğinizinde kapılarının açık olmasını dileyip müşterilerim için yola çıkıyorum, görüşmek üzere..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder