music

29 Eylül 2013 Pazar

Reiki' de neymiş diyenler için..DAVET..


Reiki ile tam olarak 5 yıl önce tanıştım..

Başlama nedenimse tamamen sağlığımla ilgiliydi, büyük çaplı bir beyin ameliyatı sonrası başımdaki çivilerle 1 ay yaşayıp çıkarıldıkları gün kafamın ortası küçüklü büyüklü tepeciklerle dolmuş yüzüm pencere dibindeki menekşelerinizin renginde ve sinir sistemlerim zedelenmiş sağ tarafını hissetmeden yaşayan bir amip gibi gezinirken alternatif tıpla google efendisi sayesinde tanıştım. Tanıştıktan hemen sonra 8 ay aralıksız ücretsiz seanslara katıldım. Bir süre sonra bunu üstadım ve hocam sayesinde ilerletmeye ve ardından eğitmenlik seviyesine kadar ulaştım..Fakat bunu istememin farklı bir nedeni daha vardı;  o da Allahın bir lütfu zannediyorum ellerimde olan garip bir enerjinin çevremdekiler tarafından keşfedilmesiydi, onların söylediklerini bir kaç sene beynim idrak etmedi tabi :) çok sonra bu insanların sayısı artıpta -ya sen bu ellerini neden kullanmasını bilmiyorsun -bu masajın dışında bişey -abla adamı cennete götürürsün v.b. gibi konuşmaların ve iteklemelerinin de etkisiyle belli bir zamandan sonra -şaman şifacıları gibi aranmaya evimden alınmaya başlandım telefonlar çaldıkça şaşırmıyor değildim ama tabi -dankk- etti bizde bi gün..her iki şifa enerjisini de kullanmaya başladık..

Gün geldi bu işi ciddiyete döktük ve sonunda sayfamızı açtık..
https://www.facebook.com/reikiseanslari  BUYURSUNLAR TIKLASINLAR

Bilmeyenler için Reiki nedir dersek efenim;

Kanji Japonca’sı olan iki kelimeden oluşur. Rei: her yerde var olan – Ki: ruhsal yaşam enerjisi demektir. Tam sözlük anlamı olarak çevirdiğimizde “her yerde varolan ruhsal yaşam enerjisi” demektir.

Reiki üstatlarından bayan Takata “Evrensel Yaşam Enerjisi” olarak tercüme etmiştir. Çoğunluğun kabul ettiği tanım budur.

Reiki, doğası gereği ruhsal bir çalışma olmasına rağmen, hiçbir dine ya da inanca bağlı değildir. Uygulaması çok güçlü olan ruhsal bir deneyimdir. Aynı zamanda, uygulayıcılarda psişik duyuları güçlendirir, ruhsal farkındalığın artmasını sağlar.Şifa amaçlıdır,sevgi amaçlıdır, zihinsel ve ruhsal tüm mekanizmaları çalıştırır ve dengede tutar. Güçlü bir enerji olmasına karşın asla ruhunuza ve bedeninize zarar vermediği gibi tüm çakralarınızı açar ve güçlendirir, doğal terapi yöntemlerinden biri olarak da adlandırabiliriz.


 Şimdi sizinle bu bilgileri paylaşmamın son olarak nedenine gelince;

Eğer dilerseniz sizleri de bir süre sonra başlatacağım ücretsiz Reiki Seanslarına davet etmemdir.
Hafta sonu yani mümkün mertebe cumartesi akşamları saat 22,00 ile 22,30 arası bildireceğim tarihlerde katılmak isterseniz eş ve dost çevrenize de sayfamı arkadaş olarak önermenizi rica ederim, sevgilerimle :)